Angelus

książka

Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza
Oprawa miękka
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Gdy jesteś siedemnastolatką po przejściach, nagłe zmiany to ostatnie, czego potrzebujesz. Tak myślą przygotowujące się do szkolnego apelu Anka i Monika z katowickiego liceum. Gdy w ich klasie pojawi się nowy uczeń, oficjalnie syn producenta muzycznego, wszystko ulegnie zmianie. I ruszy lawina nadprzyrodzonych zdarzeń, tajemnic oraz zaskoczeń. Czy to, co wydarzyło się kilka stuleci temu, naprawdę wpływa na życie grupy nastolatków z dwudziestego pierwszego wieku? I co ma z tym wspólnego tajemniczy... kruk?

Przeczytaj `Angelus`! To uczucie, fantastyka plus siły wyższe we wciągającej i dynamicznej powieści młodej autorki.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wprowadzono: 18.07.2012

RECENZJE - książki - Angelus

4.8/5 ( 12 ocen )
 • 5
  11
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Marta mama Nikusia - ksiazeczki-synka-i-coreczki

ilość recenzji:1

brak oceny 26-08-2012 00:56

Powiem szczerze, ze po przeczytaniu tej książki mam mieszane uczucia. Od początku czułam, że autorką musi być młoda osoba. Idzie się tego domyślić z jej stylu pisania. Z jednej strony ją podziwiam... Podziwiam wytrwałość w pisaniu tej książki, z drugiej jednak to nie do końca jej własny pomysł.
Ogólnie książka jest ciekawa i wciągająca, ale ma bardzo wiele niedociągnięć, niedomówień. Wszystko czyta się tak jednakowo, bez jakiś większych emocji. Widać też, że autorka starała się dodać wiele od siebie, wymyślić coś nieco innego...
To nie jest tak, że ta książka mi się nie podoba. Wręcz przeciwnie, wciągnęła mnie i byłam ciekawa dalszych losów jej bohaterów. Po prostu można wyczuć, że autorka dopiero zaczyna przygodę z pisaniem. Jestem pewna, że z czasem nabierze wprawy... W przygotowaniu są już nawet dalsze losy czwórki przyjaciół - Ani i Pawła oraz Moniki i Dymitra. I wbrew pozorom z przyjemnością przeczytam również kolejną część. Jestem ciekawa jak losy głównych bohaterów potoczą się dalej. Z chęcią przekonam się również czy autorka nabrała już większej wprawy w pisaniu ;)