Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Przyjaciółka   Książka 37,28 zł
Paderborn Langer Tom 2   Książka 32,93 zł
Tajemnica domu Uklejów   Książka 37,99 zł

Anielskie wsparcie w miłości (twarda)

Książka + karty

książka

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Oprawa twarda
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Czym jest życie bez miłości? Króluje ona w filmach, literaturze, a nawet w dziecięcych bajkach. Choć jest wszechobecna, wielu z nas cierpi właśnie z powodu jej braku. Już dziś jednak każdy człowiek może zapewnić sobie spełnienie w kwestii uczuć. Wszystko za sprawą znanej i cenionej autorki, która zdołała nawiązać kontakt z miłosnymi aniołami.
Oto pierwsza na polskim rynku talia anielskich kart poświęcona tylko i wyłącznie sprawom sercowym. Dzięki niej każdy z nas z łatwością rozpozna osobę, która jest mu pisana. Karty wskażą również najlepsze momenty na wprowadzenie związku na wyższy poziom, zdecydowanie się na zaręczyny lub ślub. Jeśli ktoś z kolei jest nieszczęśliwy z obecnym partnerem, talia ta podpowie mu, czy powinien dalej walczyć o ten związek, czy go zakończyć. Czasem lepszym wyjściem dla obydwu stron byłoby rozstanie i rozpoczęcie wszystkiego od nowa.
Niezależnie, którą z kart wyciągniesz, zapewni Ci ona niezawodne anielskie wsparcie. Możesz z ich pomocą uzdrowić związek – zarówno swój, jak i najbliższych. Dzięki tej wyjątkowej talii wykryjesz problemy, które dopiero mogą się pojawić w Twoich relacjach partnerskich. Niewykluczone, że dotychczas odpychałeś miłość, która pragnęła zawitać w Twoim życiu. Anioły wskażą Ci, jak dostrzec w tłumie tę jedyną, pisaną Ci osobę.
Wpadnij w sidła miłości!
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wprowadzono: 09.10.2012

RECENZJE - książki - Anielskie wsparcie w miłości, Książka + karty

4.5/5 ( 15 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1

ava

ilość recenzji:1

brak oceny 26-04-2018 14:36

Karty pięknie wydane , bardzo dobrze opisane i szczerze mogę je polecić tym, co chcieliby uchylić rąbka przyszłości i nie tylko.

MiłośniczkaKsiążek

ilość recenzji:490

brak oceny 30-11-2012 11:31

Doreen Virtue to znana całemu światu jasnowidzka i metafizyk. Zdobyła trzy tytuły uniwersyteckie z dziedziny psychologii. Jest autorką wielu publikacji oraz zestawów kart. Często bierze udział w programach telewizyjnych oraz radiowych audycjach, gdzie nadano jej pseudonim "Anielska Dama". Z autorką spotkałam się po raz pierwszy podczas lektury jednej z jej książek, "Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie". Były to zebrane w jednym miejscu świadectwa osób, które w swoim życiu doświadczyły pomocy ze strony tych nieziemskich istot, jakimi są aniołowie. Lektura przypadła mi gustu, dlatego też postanowiłam pójść za ciosem i sięgnąć po coś innego, co stworzyła autorka. Pani Doreen sama wspomina, że zawsze chciała stworzyć talię, która byłaby w pełni skoncentrowana na tematyce miłości. Dlatego też mój wybór padł na zestaw "KARTY Anielskie wsparcie w miłości", które niedawno ukazały się nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii. Dzięki uprzejmości wydawcy mogłam bliżej przyjrzeć się temu niezwykłemu zestawowi. Jakie wywarł na mnie wrażenie? O tym już za chwilę.


Cały zestaw znajduje się poręcznej wielkości pudełku, które należy pochwalić za jakoś wykonania. Twarda, sztywna oprawa, piękna grafika na wierzchu oraz zachęcający opis na spodniej stronie pudełka zachęcają, aby je otworzyć i zobaczyć, jakie skarby skrywa w swym wnętrzu. W środku znajdujemy podręcznik oraz talię składającą się z 44 kart. Cóż znajdziemy w dołączonej książce? Odnajdziemy w niej wskazówki na temat tego, co powinniśmy uczynić, zanim zaczniemy używać kart. Autorka podała kilka przykładów układów, z których możemy korzystać. Dodatkowo tłumaczy nam, dlaczego w ogóle postanowiła stworzyć ten zestaw i w jakich okolicznościach można z niego korzystać. Nie mogło zabraknąć części, która byłaby poświęcona znaczeniu poszczególnych kart. Stanowi ona blisko 3/4 objętości poradnika. Poszczególne karty, wchodzące w skład "Kart Anielskiego wsparcia w miłości", zostały spisane alfabetycznie wg pierwszych liter wyrazu nazwy każdej z nich. Dzięki temu stosunkowo łatwo jest odnaleźć interesującą nas kartę podczas wróżenia. Zgodnie z tym, o czym pisze pani Doreen, dzięki talii możemy zadawać pytania z zakresu sfery miłosnej tzw Romantycznym Aniołom, czyli grupie cherubinów, która skupiona jest na kwestiach związanych z miłością. Jednak nie tylko do nich możemy się bezpośrednio zwracać. Autorka daje nam do zrozumienia, że również niektórzy spośród Archaniołów mogą okazać się pomocni, a są to Archanioł Michał, Jofiel, Chamiel, Rafael oraz Raguel. Karty współdziałają z nieomylnym Prawem Przyciągania, dzięki czemu możemy być pewni, że za każdym razem otrzymamy odpowiednią odpowiedź na zadane pytanie.

Jeśli już jesteśmy przy samych kartach, to autorami poszczególnych ilustracji są Lisa Iris, Howard David Johnson oraz Corey Wolfe. Odwalili oni kawał dobrej roboty, gdyż cała talia odznacza się pięknymi grafikami oraz sporą szczegółowością każdej z nich. Oprócz zamieszczonej grafiki, na karcie znajdziemy również wskazówkę, afirmację, która ma nas naprowadzić na odpowiedź na zadane pytanie. Spodnia część kart oraz ich obrzeża zostały również bardzo dopracowane. Na spodzie znajduje się identyczna grafika, którą widzimy na wierzchu pudełka, a brzegi kart są pozłacane. Całość jest po prostu miła dla oka i robi dobre wrażenie.

Jeśli zadajecie sobie w życiu pytania: czy obecny partner jest tym właściwym? czy spotkam miłość swojego życia? co zrobić, aby polepszyć relacje ze swoim partnerem? oraz wiele innych dotyczących bezpośrednio sfery miłosnej, to czym prędzej sięgnijcie po tę pozycję. To naprawdę fajna przygoda. Będziecie mogli powróżyć samym sobie, jak i swoim przyjaciołom. Nawet jeśli będziecie traktowali ten zestaw jedynie jako formę rozrywki, to i tak warto po niego sięgnąć. Ze swojej strony polecam.

Moja ocena: 5/6

tetiisheri

ilość recenzji:16

brak oceny 8-11-2012 14:31

Doreen Virtue jest doktorem psychologii, która kontaktuje się z aniołami. Jest autorką licznych bestsellerów książkowych orz talii kart. Poza pisaniem książek i opracowywaniem talii kart prowadzi warsztaty na całym świecie. Karty Anielskie wsparcie w miłości stworzyła w jednym celu. To one mają pomóc Ci odnaleźć odpowiedź na pytanie kiedy spotkasz swoją drugą połówkę?

Zestaw składa się z talii kart oraz książeczki, swoistego podręcznika po kartach. Dowiesz się z niego jak pracować z kartami, jakie układy można stosować oraz jakie jest ich znaczenie. Autorka twierdzi, że każdy może połączyć się z anielskimi istotami, które pomogą w odpowiedzi na nurtujące pytania o miłości. Wśród aniołów, które wyciągną do nas pomocną dłoń są Archanioł Michał, Archanioł Jofiel, Archanioł Chamuel, Archanioł Rafael i Archanioł Raguel. Są to postacie, które znają tematykę miłości i dlatego właśnie one mają nam umożliwić zrozumienie przesłania.

Karta opatrzona jest ciekawym rysunkiem prezentującym symbolikę karty, nazwę znajdującą się w górnej części karty oraz krótkie jednozdaniowe znaczenie. To wspaniały zestaw dla wszystkich zainteresowanych tematyką aniołów oraz poszukujących odpowiedzi dotyczące partnera, czy szczęśliwego związku.

?Miłość sprawia, że czujemy się młodzi, pełni energii i życia! Łączy w sobie figlarność i ekscytację z poczuciem, że nasze serca SA w pełni przebudzone i otwarte. Jest to jedno z najwznioślejszych uczuć na świecie!?

kaja

ilość recenzji:1

brak oceny 8-11-2012 13:53

Miłość to ulotne uczucie, które może uczynić nawet najjaśniejszy poranek ponurym zmrokiem. A właściwie działanie takie może mieć brak tego uczucia w życiu. Nawet, gdy odnajdziemy drugą połówkę, musimy dbać o miłość, o związek, o to, co może nam ona zaoferować. Jeśli przestaniemy się o nią starać i zabiegać, uleci ona z naszego życia pozostawiając po sobie wyłącznie zgliszcza. Te wyjątkowe karty służą właśnie do pielęgnowania miłości. Dzięki nim nie tylko znajdziemy ukochanego, ale także utrzymamy go przy sobie i zbudujemy fundamenty przyszłego szczęścia. Wskażą nam one wszelkie pułapki, które mogą czyhać na nasz związek i pomogą w ich sprawnym ominięciu. Zresztą... sprawdźcie sami! Kaja