SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Droga ku życiu. Medytacje dla ciebie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Oprawa miękka
 • Dostępność niedostępny
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

"Droga ku życiu" odpowiada na frapujące całą ludzkość pytania i egzystencjalne wątpliwości. Dowiadujemy się z niej, w jaki sposób miłość determinuje nasze całe życie i jakim cudem w świecie stworzonym przez Boga istnieją atrybuty piekła. Poznajemy również miejsca, w których możemy szukać uzdrowienia i dowiadujemy się, w czym może nam pomóc modlitwa. Książka ta nie tylko zgłębia tajniki ludzkiej duszy, ale i naszego intelektu. Pomaga również poradzić sobie z podszeptami ego i wyjaśnia, czym jest częstotliwość ziemi.
Przede wszystkim jednak ma na celu tchnąć w każdego z nas nadzieję - nie na lepsze jutro, ale lepsze dziś. Pora zacząć żyć!
Różne mogą być źródła inspiracji. Ciro Marchetti namalował najpiękniejszą talię tarota ponieważ skłonił go do tego powab tancerki. Wiele wiekopomnych dzieł malarskich powstało tylko z tego powodu, że artysta znalazł się w danym miejscu w momencie, gdy gra świateł idealnie odwoływała się do jego estetyki.
Do napisania tej książki inspiracją okazało się być marzenie. Marzenie o lepszym życiu! Życiu, którego każdy z nas może doświadczyć!
Autorka - nazywana nowym Eckhartem Tolle - przedstawia trudne tematy w sposób niezwykle praktyczny. Dzięki temu każdy z nas z łatwością skorzysta ze wskazówek dotyczących uzdrowienia życia, realizacji pragnień i dostrzegania korzyści z zaistniałych okoliczności. Zbiór porad, dzięki ich uniwersalności, można dopasować do swojej aktualnej sytuacji i poradzić sobie z ich pomocą z wyzwaniami codzienności. Dzięki nim można również odnaleźć osobisty azyl w tym oszałamiającym świecie.

Spis treści
Podziękowania
Wprowadzenie
Rozdział 1
Nieświadomi mieszkańcy planety Ziemia
Rozdział 2
Bajki są dobre dla dzieci
Rozdział 3
Dokonaj właściwego wyboru
Rozdział 4
Spojrzeć prawdzie prosto w oczy
Rozdział 5
Nic nie jest takie, na jakie wygląda
Rozdział 6
Kim jestem?
Rozdział 7
Bądź wierny sobie
Rozdział 8
Jaka miłość - takie życie
Rozdział 9
Zainwestuj w siebie
Rozdział 10
Przewodnik
Rozdział 11
Dlaczego człowiek lęka się prawdy?
Rozdział 12
Oddzielenie
Rozdział 13
Uzdrowienie
Rozdział 14
Modlitwa
Rozdział 15
Czym jest umieranie?
Rozdział 16
Świadomość
Rozdział 17
Bezsensowna walka
Rozdział 18
Cierpienie
Rozdział 19
Świat ego
Rozdział 20
Chcesz być grzeszny czy zdrowy?
Rozdział 21
Kto jest odpowiedzialny?
Rozdział 22
Gniew czy przebaczenie?
Rozdział 23
Przeznaczenie
Rozdział 24
Człowiek żyjący w iluzji
Rozdział 25
Przebudź się do życia
Rozdział 26
Rzeczywisty świat
Rozdział 27
Ciało i jego częstotliwość
Rozdział 28
Częstotliwość Ziemi
Rozdział 29
Pozostań sobą
Rozdział 30
Powrót Bogini
Rozdział 31
Czarne dziury
Rozdział 32
Możesz uciec
Rozdział 33
Czas na zmianę
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wprowadzono: 27.06.2012

RECENZJE - książki - Droga ku życiu. Medytacje dla ciebie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

www.przychylnym-okiem.blog.onet.pl

ilość recenzji:189

brak oceny 19-08-2012 16:47

"Droga ku życiu - medytacje" Danuty Szmidt to pozycja dla osób, którzy pragną i potrzebują zmiany, a co więcej - są na nią gotowi. Książka zaskoczyła mnie w pozytywnym sensie, gdyż zawiera w sobie wiele uniwersalnych przesłań i wartościowych wskazówek. Autorka nie boi się odważnych spostrzeżeń i konsekwentnie obala utarte schematy i przekonania. Mówi o sprawach przyziemnych, w dużej mierze poświęcając uwagę Ego, przez które zdeterminowane jest nasze zachowanie i które w konsekwencji jest przyczyną naszych nieszczęść, niepowodzeń i wszystkiego co złe. Bardzo spodobało mi się, iż przed każdym z rozdziałów pani Szmidt umieściła ciekawą i dającą do myślenia maksymę autorstwa znanych filozofów :) Jej dzieło obfituje w nowatorskie poglądy, poparte mocnym i przekonującym uargumentowaniem. Autorka operuje stylem lekkim i przystępnym, co sprawia że treść dosłownie się "pochłania" :) Ogólne przesłanie książki streściłabym w zdaniu: wszystko jest złudzeniem, nie daj się zwieść pozorom, otwórz się na to, co wieczne i prawdziwe, a wtedy zaznasz szczęścia, na jakie zasługujesz.
"Droga ku życiu - medytacje" to interesująca i nietuzinkowa pozycja, zawierająca w sobie wiele życiowych rad, z których niewątpliwie warto skorzystać :) Polecam ją osobom, które potrzebują zmian i pragną zasmakować czegoś nowego! Jeżeli utknąłeś w martwym punkcie i nie wiesz dokąd zmierzasz "Droga ku życiu - medytacje" jest właśnie dla ciebie!

Czy recenzja była pomocna?

Bartek

ilość recenzji:1

brak oceny 31-07-2012 09:13

Kiedy usłyszałem, że Danuta Szmidta jest nazywana drugim Eckhartem Tolle, początkowo byłem nieco sceptyczny. Jak można bowiem porównywać pisarskiego debiutanta z jednym z największych przewodników duchowych, który dotychczas odmienił życie milionów osób an całym świecie? Po lekturze ?Drogi ku życiu? muszę jednak przyznać, że moje wątpliwości były zupełnie nieuzasadnione. Choć trudno w to uwierzyć, dzięki tej publikacji udało mi się przedsięwziąć zmiany, które kompleksowo uzdrowiły moje życie. Zacząłem rozumieć swoje pragnienia i realizować je w sposób przepełniony miłością do siebie. Co więcej, codziennie odnajduję kilka minut na spijanie pereł mądrości zawartych na stronach tej publikacji. Jeśli Ty, który czytasz te słowa, choć raz sięgniesz po tę książkę, gwarantuję Ci, że już nigdy się od niej nie uwolnisz. Bartek

Czy recenzja była pomocna?

ups

ilość recenzji:1

brak oceny 12-06-2012 20:01

Gratuluje wyboru "autora" książki.

Czy recenzja była pomocna?