SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

EMOCJONOMIKA (twarda)

Wykorzystanie emocji a sukces w biznesie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej

książka

Wydawnictwo REBIS
Oprawa twarda
 • Dostępność niedostępny
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Od nazbyt już dawna lekceważono emocje na rzecz racjonalności i skuteczności. Wszelako przełomowe badania w dziedzinie nauk o mózgu dowiodły, że decyzje podejmowane przez ludzi mają w pierwszym rzędzie charakter emocjonalny. Wiele firm jeszcze nie doszło do ładu z tym odkryciem, co dopiero mówić o jego praktycznym wykorzystaniu.
Emocjonomika pomoże wam zrozumieć emocje w kategoriach sposobności biznesowej. Na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku, wśród wielu właściwie od siebie nieodróżnialnych towarów decydować może emocjonalna wartość dodana. Z drugiej strony, firmy zatrudniające zaangażowanych, produktywnych pracowników bez wątpienia zdobędą przewagę nad konkurencją.
Książka Dana Hilla wyrasta z ustaleń Facial Action Coding System (FACS - System Kodujący Ruchy Twarzy), który jest najlepszym narzędziem do mierzenia i dalszego praktycznego wykorzystywania emocjonalnych reakcji klientów oraz pracowników. Dzięki niemu zrozumiecie jak emocje mogą posłużyć osiągnięciu sukcesu w biznesie i nauczycie się, jak je przełożyć na kategorie definiowania marki, projektowania produktu, reklamy, sprzedaży, przywództwa i zarządzania zasobami ludzkimi, wreszcie na satysfakcję klienta.
Emocje się liczą, a niniejsza książka nie tylko zbliży was do klientów i pracowników, ale również pozwoli wysunąć się przed konkurencję.
Z przedmową Sama Simona, współtwórcy The Simpsons

`Książka Dana Hilla to prawdziwe objawienie.`
Philip Kotler

`Jestem przekonany, że emocje to jest to, o co chodzi.`
Tom Peters

`Szykujcie się na ostrą jazdę. Ten zapierający dech w piersiach przegląd najnowszej literatury przedmiotu obejmuje tematykę sięgającą od wyrazów twarzy do znaków drogowych. Na każdej stronie znajdziecie coś ekstra.` Seth Godin, autor All Marketters are Liars

`80% decyzji kierowanych jest emocjami. A w dzisiejszym biznesie zwycięzcami będą najsprawniejsi w nawiązywaniu emocjonalnych i empatycznych kontaktów. Przeczytanie Emocjonomiki da ci fory na starcie.`
Kevin Roberts, prezes Saatchi&Saatchi, jak też autor Lovemarks: The Future Beyond Brands


Dan Hill jest uznanym autorytetem w dziedzinie roli odgrywanej przez emocje w zachowaniu konsumentów i pracowników, jak też ekspertem od FACS, wykorzystywanego jako narzędzie do mierzenia procesów decyzyjnych ludzi w trakcie badań nad grupami konsumenckimi. Jest założycielem i prezesem Sensory Logic - naukowo-badawczej firmy konsultingowej, specjalizującej się w usprawnianiu sensoryczno-emocjonalnej organizacji firm. Dan występuje często na konwentach biznesowych na obszarze całego świata; napisał dotąd książkę: Body of Truth: Leveraging What Consumers Can't or Won't Say.

Przekład: Jacek Środa
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: REBIS
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wprowadzono: 10.03.2010

RECENZJE - książki - EMOCJONOMIKA, Wykorzystanie emocji a sukces w biznesie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: