Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Grzesznica

książka

Wydawnictwo Edipresse Książki
Data wydania 2019
Oprawa miękka
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Tajemnice... kto ich nie ma? Duże, małe... jedne są niegroźne, za to inne potrafią zrujnować życie.
Dominika ma męża i dwójkę dzieci, jest szczęśliwą mężatką i spełnioną matką. Istnieje jednak pewna tajemnica, która może zburzyć jej spokojne, rodzinne życie. W przeszłości pracowała jako luksusowa prostytutka, świadcząca usługi najbogatszym mężczyznom na świecie. Tamto życie dawno zostawiła za sobą, jednak... pewnego dnia na drodze Dominiki stanął człowiek z przeszłości, który za wszelką cenę chce ją zdemaskować i ujawnić jej zajęcie sprzed lat.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2019
Wprowadzono: 07.02.2019

RECENZJE - książki - Grzesznica

4.4/5 ( 11 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Marta mama Nikusia - ksiazeczki-synka-i-coreczki

ilość recenzji:1

brak oceny 27-03-2013 10:21

Powieść ta jest raczej spokojna, nie ma w niej za wiele porywającej akcji, ale to wcale nie znaczy, że jest nudna. Wręcz przeciwnie, mnie ona wciągnęła, byłam bardzo ciekawa dalszych losów głównej bohaterki i jej rodziny oraz zawistnego i bardzo religijnego współpracownika, który próbował zrujnować jej życie. Czuć tutaj taki mały dreszczyk emocji, chęć dowiedzenia się do będzie dalej, jak dziewczyna poradzi sobie ze swoją przeszłością, jak zachowa się jej mąż i co ich jeszcze spotka... Jest to taka życiowa historia o tym jak przeszłość może wpłynąć na teraźniejsze życie, o tym że o przeszłości wcale nie da rady uciec, ale również o tym, że trzeba potrafić doceniać to co się ma. Mi bardzo spodobała się ta książka, czytało mi się ją szybko i przyjemnie.Podsumowując jest to ciekawa i lekko tajemnicza lektura, która zapewne przypadnie Wam do gustu :)

Monika

ilość recenzji:597

brak oceny 24-02-2013 21:10

Pewnie nie jeden z nas przekonał się o prawdziwości powiedzenia : ?kłamstwo ma krótkie nogi?. Bohaterka ?Grzesznicy? również. Dominika to córką dyplomatów. Jej ojciec dostał awans i wyjechał do Belgi. Dziewczyna zakochała się w Bernardzie i została w Polsce, aby dokończyć szkołę. Po tym jak chłopak z nią zerwał, Dominika dołączyła do rodziców. Kilkakrotnie zmieniała miejsce zamieszkania, aż ostatecznie wylądowała w stanach i tam rozpoczęła studia. Nigdy nie brakowało jej pieniędzy, lecz zawsze oczekiwała czegoś więcej. Luksusu z wyższej pułki. Z nudów i chęci doznawania silnych doznań zaczęła spotykać się z mężczyznami- ZA PIENIĄDZE !!! Jej kariera (jeśli tak można to nazwać) rozwinęła się do tego stopnia, że za jedną noc dostawała dziesięć tysięcy. Bywała na wielu impreza. Nazywała się damą do towarzystwa, choć wiele z jej spotkań kończyło się seksem. Dominika na jednej imprezie spotkała Markusa. Ich znajomość szybko się rozwinęła i zakochują się w sobie. Bohaterka zerwała dawne kontakty i wyszła za mąż, za mężczyznę swoich marzeń. Założyła rodzinę i ostatecznie wróciła do Polski, gdzie rozpoczęła nową prace. Pierwszych kilka stron książki to streszczenie jej początkowego życia. Cała akcja zaczyna się kiedy Dominika zaczyna prace. Nieoczekiwanie z niewyjaśnionych powodów Michał- bardzo dobry katolik nie lubi dziewczyny. Jak się później okazało sam nie jest tak święty na jakiego się kreuje. Michał zaczyna sprawiać kłopoty, a sekret Dominiki skrzętnie skrywany przez lata, przed mężem, może wyjść na jaw. ?Grzesznica? jest podzielona na rozdziały. Każdy jest zatytułowany Dominika lub Michał i to z ich perspektywy prowadzona jest narracja. Język którym posłużyła autorka jest prosty, dzięki czemu lekturę czyta się szybko i przyjemnie. Książka jest skierowana do dorosłych czytelników , powodem jest tematyko o której mówi jak i opisy seksu. Powiedziałabym, że to dobry thriller. Autorka budowała napięcie a ja z bijącym sercem wyczekiwałam rozwiązania konfliktu między Michałem a Dominiką. Szczerze przyznam, że Dominika nie przypadła mi do gustu i denerwowało mnie jej zachowanie. Książka wzbudzała we mnie silne emocje, nie zawsze pozytywne. Otoczenie bohaterki, w którym każdy miał kochankę lub kochanka, przerażał mnie. Mam nadzieję, że w prawdziwym życiu tak nie jest. Jest to książka, która was nie znudzi, akcja jest szybka i ciekawa co z pewnością zapewni wam miły wieczór. Polecam 4+/6