SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Jak szybko opanować język obcy?

Wybierz metodę najlepszą dla siebie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej

książka

Wydawnictwo Edgard
Oprawa miękka
 • Dostępność niedostępny
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest niezbędna - pewnie słyszałeś to nie raz od nauczycieli czy znajomych z pracy? Często zastanawiasz się, dlaczego innym nauka języka przychodzi tak łatwo, a ty nadal czujesz się `wiecznie początkujący`? Zaczynasz naukę, ale szybko zniechęcasz się brakiem postępów? Jeśli którykolwiek z tych problemów dotyczy ciebie, to wybór naszego poradnika jest strzałem w dziesiątkę! Z książką poznasz skuteczne metody nauki płynnej komunikacji, aby raz na zawsze pokonać barierę językową! Wypróbujesz 51 sprawdzonych pomysłów na to, jak uczyć się słówek szybciej niż dotąd! Dowiesz się, jak z powodzeniem opanować gramatykę, m.in. dzięki `technikom niezapominajkom`. Odkryjesz efektywne tricki, które pomogą ci rozwinąć umiejętność rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego.
Poznasz superszybkie techniki, motywujące do dalszej nauki i dowiesz się, jak wykorzystać każdą wolną minutę na doskonalenie znajomości języka. Praktyczne szablony pomogą ci w samodzielnej nauce - szybciej opanujesz język dzięki czytankom, obrazkom i piosenkom. Będziesz mógł łatwo skserować sobie umieszczone na końcu książki szablony do m.in. synonimów, antonimów, rozprawek, drzewek słów, map myśli i wielu innych. Sztuczki znanych poliglotów pomogą ci opanować nawet kilka języków. Dzięki poradnikowi przekonasz się, jaki sposób nauki jest najlepszy dla ciebie - bo tylko to gwarantuje ci sukces w poznawaniu języków obcych!
Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- jako jedyny na rynku pokazuje tak wiele zróżnicowanych sposobów na szybką naukę języka,
- pomaga rozprawić się z lenistwem, brakiem konsekwencji i wiary w swoje możliwości,
- podpowiada jak zaktywizować pamięć, wyobraźnię i skutecznie zmotywować się,
- pomaga ci ułożyć prywatny program nauki, dostosowany do twoich oczekiwań i możliwości,
- przekonuje, że w tej dziedzinie każdy może odnieść sukces, jeśli dobierze właściwą dla siebie strategię nauki.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Edgard
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wprowadzono: 02.11.2011

RECENZJE - książki - Jak szybko opanować język obcy?, Wybierz metodę najlepszą dla siebie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Karolina G.

ilość recenzji:189

brak oceny 7-05-2012 13:09

Anna Szyszkowska-Butryn jest absolwentką anglistyki oraz kulturoznawstwa. Lektorka języka angielskiego, której pasją jest odkrywanie nowych metod nauki języków. Owocem jej pracy i licznych podróży jest właśnie książka „Jak szybko opanować język obcy?”, w której przedstawia nam innowacyjne techniki, dzięki którym łatwiej nam będzie przyswoić nowy język.

W XXI wieku znajomość języków obcych jest niezwykle ważna. We wszystkich szkołach nauka przynajmniej jednego jest obowiązkowa, dlatego też styczność z którymś z nich jest nieunikniona. Władając biegle nowymi językami poszerzamy swoje horyzonty, możemy swobodnie podróżować, rozmawiać z obcokrajowcami i znaczenie łatwiej jest nam znaleźć pracę. Mimo dobrych chęci i szczerego zapału opanowanie języka, z którym na co dzień nie mamy do czynienia okazuje się być trudniejsze, niż byśmy przypu[...]i i zwykle kończy się niepowodzeniem oraz szybką rezygnacją. Nauczyciele często sami nie są w stanie dotrzeć do każdego z uczniów, co prowadzi do zniechęcenia, złych ocen, aż w końcu dochodzą do wniosku, że oni się po prostu do tego nie nadają i żmudna, bezowocna nauka najzwyczajniej w świecie nie ma sensu. Problem jednak nie leży w nas samych, lecz w doborze metody nauki.

Pani Anna Szyszkowska-Butryn w swej książce prezentuje nam aż 51 skutecznych technik, dzięki którym uda nam się osiągnąć oczekiwany efekt, a nauka przestanie być przykrym obowiązkiem! Poradnik podzielony jest na cztery części, w których autorka po kolei, skrupulatnie wszystko objaśnia. W pierwszej poznajemy przeszkody, które stoją na drodze do nauki, dowiadujemy się, jak pokonać bariery z nimi związane oraz jak przezwyciężyć „słomiany zapał” i zmotywować się do nauki. Dodatkowym urozmaiceniem jest test inteligencji oraz przedstawienie kanałów percepcji świata, co ma nam pomóc w wyborze odpowiedniej dla nas techniki. W kolejnej części autorka serwuje nam szeroki wachlarz skutecznych strategii nauki słówek i gramatyki, dołączając do tego kilka ciekawych ćwiczeń i przykładów. Mamy również możliwość opanowania metod, które ułatwią nam pisanie, czytanie i rozumienie tekstu ze słuchu. W części trzeciej poznajemy sztuczki słynnych poliglotów, którzy są w stanie zrozumieć znacznie więcej języków, choć biegle posługują się jedynie połową z nich. (Przykładem jest tu sinolog, Emil Krebs, który znał 40 języków, a rozumiał aż 90!). Pani Anna przedstawia nam również metody tradycyjne oraz eksperymentalne ze specjalnymi wskazówkami, do jakiej konkretnie grupy (typy inteligencji, rodzaje percepcji) są one skierowane. Ostatnia część zawiera szablony, co pozwala nam od razu zabrać się do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce!

„Jak szybko opanować język obcy?” wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i naprawdę zaczynam wierzyć, że nauka języków obcych nie musi być męczarnią, jeżeli tylko znajdziemy sposób, by tchnąć w nią trochę kreatywności. Jestem pewna, że dzięki tej książce każdemu uda się skutecznie opanować język obcy, jeżeli będzie wytrwały w swym postanowieniu i wybierze metodę dla niego odpowiednią. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Czy recenzja była pomocna?