Karty przesłania Aniołów

każdego dnia inne

książka

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Oprawa pudełko
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Aniołowie jeśli tylko są, kryją się w metalowych bunkrach. Ta pozycja pokaże Ci, co zrobić, by z tych bunkrów wyszły. Wyszły i pomogły w zmaganiach z trudami dnia codziennego. Kolejna znakomita pozycja nieszablonowej autorki i specjalistki od kontaktów z elementalami dr Doreen Virtue. Nie koncentruje się ona na samych kontaktach z aniołami, ale na tym, co z tych kontaktów może wyniknąć, jakie korzyści możemy odnieść dzięki podszeptom skrzydlatych istot. Karty umożliwią każdemu pozostanie w stałym kontakcie z jego własnym niebiańskim doradcą. Pomocne nie tylko podczas podejmowania kluczowych decyzji, ale również przy próbach sprostania wyzwaniom dnia codziennego.
Stanowią one znakomite uzupełnienie książki Przesłania aniołów każdego dnia inne, która pozwala znacząco uzupełnić interpretację poszczególnych kart. Nie ma bowiem takiej sprawy, w której anioł nie mógłby okazać się pomocny. Słuchanie dobrych rad to cnota. Nie dostrzeganie ich to nadmierne ryzyko. Co wybierasz?
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Oprawa: pudełko
Wprowadzono: 20.03.2009

RECENZJE - książki - Karty przesłania Aniołów, każdego dnia inne

4.4/5 ( 7 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Ilona M.

ilość recenzji:12

brak oceny 27-04-2011 14:44

Karty Anielskie to talia przeznaczona głównie dla osób, które dopiero zaczynają "współpracować" z tymi nadprzyrodzonymi istotami. Na początku niektórzy mogą mieć trudności, bowiem należy wypracować umiejętność wczuwania się w energię, a to wymaga wyciszenia i uspokojenia. Na początku wskazane jest, aby poprosic anioły o radę, o przesłanie, które dla nas przygotowały, a dopiero potem zadawać kolejne pytania. Karty posiadają wspaniałą szatę graficzną i piękny, fioletowy kolor, który dla mnie osobiście jest symbolem czakry trzeciego oka. Polecam tę talię wszystkim, którzy chcą się przekonać, ze Anioły naprawdę istnieją:-)

Janek :)

ilość recenzji:13

brak oceny 15-01-2011 01:18

Karty aniołów służą przede wszystkim do medytacji i rozmowy ze swoim aniołem stróżem.Jeżeli nauczymy się dość zaawansowanie z nich korzystać to mogą także wskazywać właściwą drogę. Uspokajają i wyciszają. Do tego rzeczywiście mają przepiękne rysunki. Używanie ich nie jest trudne a można uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.