SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

ORO

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej

książka

Wydawnictwo Marginesy
Oprawa miękka
 • Dostępność niedostępny
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Jeśli:
traktują cię jak dziecko
nie widzą w tobie człowieka
jesteś samotny
przestałeś wierzyć w miłość
nie masz rodziny, albo twoi bliscy to wilki
chcesz przeżyć coś niezwykłego - spotkaj się z Oro.

Niezwykła historia Leny, dziewczyny z domu dziecka, która oddana do rodziny zastępczej znajduje coś na co nie liczyła i czego się nie spodziewała, ale też dziwacznych przyjaciół: Arnolda, Oko, Memory,, Iskrę i Cienką.
Każde z nich stanie się dla niej kimś wyjątkowym, Każde z nich ma swoją historię, którą Lena z trudem odkryje, ale czy rozumie?
W szafie w pokoju Leny mieszka ktoś jeszcze.
Ktoś kto zmieni życie i świata Leny na zawsze!

Kiedy jesteś ze światem na Nie - użyj magii.
Tej prawdziwej, którą nosisz w sobie.
Gdy zjawi się Oro - bądź gotowy na trzęsienie ziemi!
Najpierw nastąpi chaos i szok. No wiesz, żeby zbudować trzeba czasem zburzyć.
Potem pojawi się światło. Pielęgnuj je w sobie.
Właśnie zaczynasz nowe życie! Ty to masz fajnie!

Przed polskim wydaniem prawa sprzedano do czterech krajów

Marcel A.Marcel - to dźwięczny jak Oro i tak jak on intrygujący i niewidzialny pseudonim, za którym ukryły się dwie autorki:

Dana Łukasińska - dramatopisarka, scenarzystka, dramaturg, script doctor. Autorka sztuk teatralnych i słuchowisk, scenariuszy wybranych odcinków serialu Włatcy móch, powieści Piąta pora roku. Uczestniczka Laboratorium Dramatu, Laboratorium Scenariuszowego (PISF), Konserwatorium Noweli Filmowej (PISF), Forum Dramaturgicznego (Instytut Teatralny).

Olga Sawicka - aktorka teatrów warszawskich, wykładowczyni w Akademii Teatralnej w Warszawie, reżyser dubbingu (m.in. Harry Potter, Epoka lodowcowa), współscenarzystka seriali telewizyjnych Teraz albo nigdy, Samo życie. Oro to jej debiut powieściowy.

Rysownik:

Krzysztof Ostrowski - rysownik komiksowy, grafik, twórca animacji i teledysków. Wokalista i współautor tekstów w zespole Cool Kids of Death. Jest autorem takich komiksów jak: Plastelina, Nowa Plastelina, Nadzwyczajni, Pantofel Panny Hofmokl oraz wydanego w 2010 r. na zamówienie Ministerstwa Spraw Zagranicznych kontrowersyjnego komiksu w ramach antologii Chopin New Romantic. Robił teledyski m.in. dla Cool Kids of Death, Smolika, Pogodno, 19 Wiosen, Pustek i Much, animacje dla oskarowego studia BreakthruFilms i do filmów Przemka Wojcieszka. Wykłada na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Marginesy
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wprowadzono: 05.06.2012

RECENZJE - książki - ORO

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: