SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

PRZEZ MARKETING DO WZROSTU (twarda)

8 zwycięskich strategii

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej

książka

Wydawnictwo REBIS
Oprawa twarda
 • Dostępność niedostępny
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

 Stany Zjednoczone, Unia Europejska i inne rozwinięte gospodarki już od kilku lat zmagają się ze spowolnieniem na tyle dotkliwym, że tworzenie nowych miejsc pracy nie nadąża za wzrostem liczby chętnych. Gdy kraje rozwinięte stoją w obliczu dręczącej dekoniunktury, szansy na skuteczne konkurowanie o kurczącą się bazę klientów należy szukać w wykorzystaniu kreatywnych strategii marketingowych.
 "Przez marketing do wzrostu" pokazuje, jak przetrwać te burzliwe dla gospodarki czasy. Książka opisuje megatrendy, które będą otwierać nowe możliwości biznesowe przez całe obecne dziesięciolecie. Znajdziemy wśród nich globalną redystrybucję bogactw, urbanizację, globalny wzrost zielonej gospodarki i gwałtownie zmieniające się wartości społeczne.
 Choć to najgroźniejszy okres od czasów Wielkiego Kryzysu, rozwój firm jest wciąż możliwy.
 Nauczmy się wdrażać te wypróbowane strategie i rosnąć w tempie, którego zazdrościć nam będą konkurenci.
 Wielu prezesów światowych firm, najlepszych menedżerów i badaczy poleca tę książkę.
 "Przez marketing do wzrostu" jest znakomitym uzupełnieniem najnowszego wydania "Marketingu" Philipa Kotlera i Kevina Lane`a Kellera, opublikowanego przez DW REBIS w 2012 roku.


Philip Kotler - jest jednym z największych światowych autorytetów w dziedzinie marketingu, autorem między innymi "Marketingu" (wyd. 14), "Marketingu 3.0", "Dziesięciu śmiertelnych grzechów marketingu". Jest również profesorem marketingu międzynarodowego w Kellogg School of Management na Northwestern University.

Milton Kotler - jest prezesem firm Kotler Marketing Group USA z siedzibą w Waszyngtonie oraz Kotler Marketing Group China z siedzibą w Pekinie, uznawanej za wiodącą firmę doradczą w dziedzinie strategii marketingowej w Chinach.

Przekład: Marek Zawiślak, Jacek Środa
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: REBIS
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wprowadzono: 31.10.2013

RECENZJE - książki - PRZEZ MARKETING DO WZROSTU, 8 zwycięskich strategii

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: