Siła ukrytej perswazji (twarda)

książka

Wydawnictwo REBIS
Oprawa twarda
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

  Często się zdarza, że od jednej rozmowy zależy, ile będziesz zarabiać, czy kogoś poślubisz, zdobędziesz wymarzoną pracę lub korzystny kontrakt. Książka ta wyjaśnia tajniki procesu decyzyjnego i pokazuje, jak dyskretnie przekonywać innych, by wybrali właśnie ciebie. Dzięki niej poznasz 52 supertechniki perswazji i dowiesz się m.in., jak:
 - wpływać na podświadomość innych, by zwiększać sprzedaż lub skutecznie promować produkt;
 - rozpoznawać skróty myślowe, które stoją za decyzjami;
 - zadawać pytania tak, by dać rozmówcy poczucie kontroli, a sobie możliwość spełnienia jego oczekiwań.

  Jeśli wprowadzisz w życie opisane tu oryginalne metody wywierania wpływu, zobaczysz, że potrafisz przekonać każdą osobę do tego, na czym ci zależy.


Kevin Hogan - światowej sławy ekspert w dziedzinie mowy ciała i komunikacji. Prowadzi wykłady dotyczące perswazji i wywierania wpływu na prestiżowym University of St. Thomas Management Center, często analizuje dla mediów zachowania mieszkańców Białego Domu. Jest również doradcą biznesowym - szkoli menedżerów wielu dużych firm, m.in. Boeinga, Microsoftu. Prowadzi wywiady i treningi na całym świecie (w 2006 r. był w Polsce). Pracuje dla BBC i popularnych magazynów, takich jak Cosmopolitan, Playboy czy Maxim.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: REBIS
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wprowadzono: 12.02.2014

RECENZJE - książki - Siła ukrytej perswazji

4.5/5 ( 13 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Karolina

ilość recenzji:1

brak oceny 17-03-2014 10:42

Jeśli chcecie kupić jakąkolwiek książkę o negocjacjach i wywieraniu wpływu, wzmacnianiu komunikatów itp. - to to jest najlepszy wybór. Autor jest światowym guru z dziedziny skutecznej komunikacji, wyznającym ideę "Influence is power" (wpływ to władza) i uczącym jak realizować założone cele wpływając na innych i budując swoją markę. Dobry wybór!