TOKSYCZNI LUDZIE

10 sposobów postępowania z ludźmi, którzy uprzykrzają ci życie

książka

Wydawnictwo REBIS
Oprawa miękka
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu ludzi, którzy sprawiają, że czuje się nieswojo, którzy obrażają nas lub denerwują. Może to być szef, przyjaciel, matka lub ukochana osoba. Niechętnie przyznajemy się do tego, aby nie naruszyć status quo lub nie narazić na szwank związku, na którym nam zależy. W książce Toksyczni ludzie Lilian Glass proponuje strategie i sposoby postępowania z toksycznymi ludźmi z naszego otoczenia. Udziela też wskazówek pozwalających rozpoznać związki, których uratować się nie da, i opisuje sposoby zdrowego i bezbolesnego ich zakończenia.


Doktor Lilian Glass jest znaną w USA specjalistką w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Jest autorką wielu książek poświęconych tej tematyce. Prowadzi praktykę w Beverly Hills oraz podróżuje z odczytami po całym świecie.
Przekład: Norbert Radomski
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: REBIS
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wprowadzono: 08.07.2009

RECENZJE - książki - TOKSYCZNI LUDZIE, 10 sposobów postępowania z ludźmi, którzy uprzykrzają ci życie

4.6/5 ( 33 oceny )
 • 5
  27
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  3
 • 1
  0

Maciek

ilość recenzji:1

brak oceny 29-04-2015 00:00

Książka nie tylko dla psychologów i socjologów, ale każdego z nas. Książka o relacjach międzyludzkich i budowaniu wzajemnych zależności, a przede wszystkim zrywaniu tych niezdrowych i niepotrzebnych. Jest takich przecież wokół nas całkiem sporo i nie zawsze wiemy jak sobie z nimi radzić. Dzięki tej książce staje się to prostsze.