Wiem co myślisz

Sekret czytania w myślach

książka

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Oprawa miękka
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Czy można dowiedzieć się, co myśli druga osoba? Kim jest człowiek, który twierdzi, że mógłby odczytać nasze myśli? Specjaliści potrafią rozpoznać po zachowaniu człowieka jego stany emocjonalne, a nawet to, co w danym momencie dzieje się w jego głowie. Dzięki obserwacji zachowania setek osób stwierdzili oni, że pewne gesty i mimika, zdradzają konkretne myśli. Prawdziwą sztuką jest ich bezbłędne odczytywanie.
Thorsten Havener jest jednym z najbardziej znanych mistrzów sztuki czytania w myślach. To artysta prezentujący swoje niezwykłe umiejętności w zapierających dech widowiskach. Występuje w wielu programach telewizyjnych i radiowych. Prowadzi pokazy na żywo z udziałem publiczności, przedstawiając na nich swoje zadziwiające zdolności.
Dzięki swojej pierwszej na polskim rynku książce, przekazuje najważniejsze techniki rozszyfrowywania ludzkiego umysłu. Prezentuje listę instrumentów mentalnych oraz pokazuje, jak możesz ich używać w życiu codziennym. To poradnik o czytaniu w myślach bez konieczności posiadania daru jasnowidzenia czy innych nadprzyrodzonych zdolności. Dzięki niemu nauczysz się rozszyfrowywać intencje swoich rozmówców, wyłącznie przez ich uważną obserwację. Gesty, mimika i mowa ciała każdego człowieka powodują, że to, o czym myśli staje się widoczne bez wypowiadania przez niego jakichkolwiek słów. Za pomocą licznych eksperymentów, praktycznych ćwiczeń, autor zachęca, abyś na nowo spojrzał na siebie i swoje otoczenie.
Sprawdź co myślą inni.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wprowadzono: 03.10.2012

RECENZJE - książki - Wiem co myślisz, Sekret czytania w myślach

4.7/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Dulka

ilość recenzji:1

brak oceny 2-11-2012 08:36

Autora tej książki widziałam w niemieckiej telewizji już w wielu programach i byłam nim zafascynowana, a głównie jego możliwościami i umiejętnościami. Za każdym razem oglądałam go z wielkim zaciekawieniem. Jak tylko dowiedziałam się, że jego książka została wydana w Polsce od razu ją kupiłam. Autor wyjaśnia w niej, że jego zdolność rozszyfrowywania myśli opiera się przede wszystkim na dokładnej umiejętności obserwacji ludzi i określonej wiedzy z psychologii ogólnej i społecznej człowieka. Wyjaśnia także niektóre z technik NLP, a także przytacza zabawne i nieraz przykre anegdoty ze swojego życia prywatnego. Świetna książka super przystojnego autora :)